عطر خل د بحرین Stephane Humbert Lucas 777 Khol de Bahrein

8,873,000 تومان

آخرین تاریخ بروز رسانی قیمت 3 روز پیش می باشد.

زمان ارسال سفارشات 3 الی 7 روز کاری می باشد.

whatsapp-chat

ویژگی های شاخص این عطر
گروه بویایی

شرقی چوبی

حجم

50 میل

جنسیت

بانوان و آقایان

نوع عطر

ادو پرفیوم

طبع

گرم


مشخصات عطر هامبرت لوکاس 777 خل د بحرین | Stephane Humbert Lucas 777 Khol de Bahrein

خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال مردانه و زنانه هامبرت لوکاس 777 خل – کول د بحرین | Stephane Humbert Lucas 777 Khol de Bahrein با قیمت فروش مناسب و ضمانت اصل بودن

معرفی ستفان هامبرت لوکاس 777 خل – کول د بحرین

عطر ستفان هامبرت لوکاس 777 خل – کول د بحرین از محصولات برند استفان هامبرت لوکاس 777 بوده که در سال 2013 از آن رونمایی و به بازار جهانی معرفی کرده است. stephane-humbert-lucas-777 که جزو برند‌های شناخته شده کشور فرانسه می باشد این عطر را مناسب آقایان و بانوان طراحی و تولید کرده، طبع گرم این محصول برای عاشقان عطرهای استفان هامبرت لوکاس 777 دلپذیر بوده و آنها را به وجد خواهد آورد، دوست داران عطر STEPHANE HUMBERT LUCAS 777 – Khol de Bahrein می توانند با خیال راحت از ضمانت اصالت نسبت به خرید اینترنتی این محصول اقدام نمایند. این عطر با داشتن رایحه‌ی شرقی چوبی در حجم های 50 میل بسته بندی شده و به فروش می رسد.

اسانس های عطر STEPHANE HUMBERT LUCAS 777 – Khol de Bahrein

استفان هومبرت لوکاسبه عنوان عطار چیره دست برند استفان هامبرت لوکاس 777 در ساخت عطر مردانه و زنانه STEPHANE HUMBERT LUCAS 777 – Khol de Bahrein از ترکیبات زیر استفاده کرده است:. اسانس های اولیه آن شامل بنفشه، صمغ گیاهی، آبنبات بوده، در ساخت این عطر از اسانس های زنبق، چوب صندل سفید، عنبر به عنوان اسانس میانی استفاده شده، مشک، بلسان پرویی نیز جزو اسانس های پایه آن به شمار می آیند.

خرید ستفان هامبرت لوکاس 777 خل – کول د بحرین اورجینال

این محصول برای افرادی که می خواهند عطری گرم از برند stephane-humbert-lucas-777 را در کلکسیون عطر های خود داشته باشند مناسب است. شما آقایان و بانوان عزیز برای خرید اینترنتی عطر مردانه و زنانه STEPHANE HUMBERT LUCAS 777 – Khol de Bahrein با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا می توانید از فروشگاه اینترنتی عطر استفاده کنید.
نقد و بررسی انواع عطر و ادکلن مردانه و زنانه، با کمک پارامتر هایی مانند بررسی قدرت پخش بوی عطر، اندازه ماندگاری عطر و ادکلن، هزینه و قیمت عطر و ادکلن، تاریخچه شرکت طراح و برند عطر و ادکلن، بررسی مشخصات ظاهری عطر و ادکلن مانند بسته بندی، رنگ عطر، اندازه و ابعاد، حجم و ویژگی های فیزیکی و همچنین بررسی روش استفاده از عطر و ادکلن (رسمی، مجلسی، کاری، کژوال و..) و نظرات کاربران در مورد عطر ستفان هامبرت لوکاس 777 خل – کول د بحرین، چک کردن نت های بویایی عطر و در پایان امکان خرید آسان عطر و ادکلن مردانه و زنانه که در این نقد و بررسی ها در نظر گرفته می شود.

وزن

50 گرم

گروه بویایی

شرقی چوبی

حجم

50 میل

جنسیت

بانوان و آقایان

نوع عطر

ادو پرفیوم

طبع

گرم

برند

استفان هامبرت لوکاس 777