Etat Libre d Orange Remarkable People

5,117,000 تومان

موجود

آخرین تاریخ بروز رسانی قیمت 2 روز پیش می باشد.

زمان ارسال عطر ها 3 الی 7 روز کاری می باشد.

whatsapp-chat

ویژگی های شاخص این عطر
گروه بویایی

شرقی گلی

حجم

100 میل

جنسیت

بانوان و آقایان

نوع عطر

مشخصات عطر اتات لیبره د اورنج رمارکبل پیپل | Etat Libre d’Orange – Remarkable People

خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال مردانه و زنانه اتات لیبره د اورنج رمارکبل پیپل | Etat Libre d’Orange – Remarkable People با قیمت فروش مناسب و ضمانت اصل بودن

معرفی اتات لیبره د اورنج رمارکبل پیپل

عطر اتات لیبره د اورنج رمارکبل پیپل از محصولات برند اتات لیبره د اورنج بوده که در سال 1994 از آن رونمایی و به بازار جهانی معرفی کرده است. etat-libre-dorange که جزو برند‌های شناخته شده کشور فرانسه می باشد این عطر را مناسب آقایان و بانوان طراحی و تولید کرده، طبع خنک این محصول برای عاشقان عطرهای اتات لیبره د اورنج دلپذیر بوده و آنها را به وجد خواهد آورد، دوست داران عطر Etat Libre d’Orange – Remarkable People در فصل می توانند با خیال راحت از ضمانت اصالت نسبت به خرید اینترنتی این محصول اقدام نمایند. این عطر با داشتن رایحه‌ی شرقی گلی در حجم های 100 میل بسته بندی شده و به فروش می رسد.

اسانس های عطر Etat Libre d’Orange – Remarkable People

عطار چیره دست برند اتات لیبره د اورنج در ساخت عطر مردانه و زنانه Etat Libre d’Orange – Remarkable People از ترکیبات زیر استفاده کرده است:. اسانس های اولیه آن شامل ترنج، گریپ فروت بوده، در ساخت این عطر از اسانس های یاس، فلفل به عنوان اسانس میانی استفاده شده، چوب صندل سفید، لابدانیوم، لورنوکس نیز جزو اسانس های پایه آن به شمار می آیند.

خرید اتات لیبره د اورنج رمارکبل پیپل اورجینال

این محصول برای افرادی که می خواهند عطری خنک از برند etat-libre-dorange را در کلکسیون عطر های خود داشته باشند مناسب است. شما آقایان و بانوان عزیز برای خرید اینترنتی عطر مردانه و زنانه Etat Libre d’Orange – Remarkable People با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا می توانید از فروشگاه اینترنتی عطر19 استفاده کنید.
در هر دورانی، در هر زمانه‌ای، آدم‌های استثنایی و خاصی زندگی می‌کنند. این آدم‌های استثنایی در اساطیر کلاسیک همان نیمه‌خدایان (یا فرزندان یک خدا و یک انسان) ‌هستند یا آدمیان میرایی که به مقامی الاهی رسیده‌اند. حتی یکی از شاعران یونان باستان از واژه «نیمه‌خدا» به‌عنوان مترادفی برای واژه «قهرمان» استفاده کرده است. نیمه‌خدایان نه‌تنها جلوه‌ای از قدرت و نیرومندی داشتند، بلکه همیشه برای رویارویی با چالش‌ها و خطرات گوناگون آماده بودند. در جهان جدید اما کاوشگرانی زاده شدند که سرزمین‌های ناشناخته را کشف کردند.
آنان قهرمانانی بودند که در پی یافتن سرزمین‌های جدید باید با نیروهای طبیعت می‌جنگیدند. پس در طول تمام تاریخ به دانشمندان، هنرمندان، آهنگسازان و… برمی‌خوریم که همگی به سبک خاص خودشان نوعی قهرمان هستند.
قهرمانان جدید هر روز زاده می‌شوند. یک رویداد، یک موقعیت، یک چیز خاص یا حتی یک کنجکاوی خاص کافی‌ست تا شخصیت آنان را تغییر دهد،‌ آنها را نیرومندتر سازد و امکان فراتر رفتن از امور عادی و روزمره را برای آنان فراهم کند.
این قهرمانان به چیزی متفاوت و چیزی بهتر از آنچه هست، باور دارند. آنان می‌خواهند که قوانین را تغییر دهند و در صورت لزوم آنها در هم بشکنند تا وضع موجود را تغییر دهند، حالا فرقی نمی‌کند که از طریق کارهای کوچک به این هدف دست پیدا کنند یا از طریق کارهای بزرگ. این قهرمانان همیشه درحال سفرند و شاید همین پشتکارشان باشد که آنان را به انسان‌هایی استثنایی و فوق‌العاده تبدیل می‌کند. تلاش و پشتکار بعضی از آنان با کسب شهرت و افتخار همراه است، اما بسیاری از آنها ناشناخته باقی می‌مانند.
اما ما نباید آنان را نادیده بگیریم. همه این قهرمانان و آدم‌های استثنایی، شهروندان برجسته و خاص یک دولت آزاد و همگانی هستند؛ دولتی که کمپانی اتات لیبره د اورنج بنیان گذاشته است. چیزی رام‌نشدنی و بیرون از چارچوب در این افراد هست: سازش‌ناپذیر، غافلگیرکننده، غیرمتعارف، پیش‌بینی‌ناپذیر و…. ما به این آدم‌های خاص درود می‌فرستیم، به آنان افتخار می‌کنیم و عطرهای فوق‌العاده‌ای را به آنها پیشکش می‌کنیم که حقیقتا شایسته‌شان هستند.

وزن 100 گرم
گروه بویایی

شرقی گلی

حجم

100 میل

جنسیت

بانوان و آقایان

نوع عطر

برند