نمایش دادن همه 24 نتیجه

له لیکویید ایمجینر یک خانه عطر فرانسوی و یک برند عطر شناخته شده از فرانسه، پاریس است که توسط David Frossard و Philippe Di Méo تأسیس شد. برند له لیکویید ایمجینر که توسط عطرسازان حرفه ای بدون هیچ گونه کم و کاستی از نظر کیفیت مواد ساخته شده است، بینی و علاوه بر آن روح را به سطح بالاتری از ادراک و فراتر از محدودیت های واقعیت و دنیای مادی سوق می دهد.

برند له لیکویید ایمجینر

این برند با این باور که عطر چیزی فراتر از یک ابزار سطحی و خوشبوکننده است، ادعا می‌کند که قدرت اصلی عطر را پس می‌گیرد و عطرهای خود را به هیجانات معنوی یا واقعیتی فرهنگی تبدیل می‌کند. این کمپانی با تفکرات بی پروایانه خود به روح انسان اجازه می‌دهد تا به ماهیت عمیق خود و همچنین به اوج انگیزه‌ها و آرزوهایش بیاندیشد و قطعات ناشناخته‌ای از وجود خود را پیدا کند.

بطری عطرهای لیکویید ایمجینریز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اسرارآمیز بنظر آمده و نبوغ عطر را در خود به نمایش گذارند، مانند اشیاء استثنایی و گرانبهایی که با تخصص صنعتگران ساخته میشوند. خود عطر نیز مانند پازلی عمل میکند که افکار، نیات و اعترافات انسان را شکل میدهد. لس لیکویید ایمجینر یک سبک جدید در بازار عطر و ادکلن محسوب میشود. اولین نسخه عطر خود را در سال 2011 تولید و به بازار عرضه کرد و جدیدترین عطر ارائه شده توسط این برنددر بازار مربوط به سال 2022 است.

Les Liquides Imaginaires در طول سالیان فعالیت خود بیش از 26 عطر را تولید و به بازار عطر و ادکلن ارائه کرده که در بیشتر از 8 مجموعه عطر دسته بندی شده اند. برند له لیکویید ایمجینر عطرهای خود را با همکاری عطرسازانی همچون Louise Turner، Anne-Sophie Behaghel، Amelie Bourgeois و Sonia Constant تولید مینماید.

در فروشگاه عطر19 میتوانید عطر و ادکلن های برند Liquides Imaginaires را با ضمانت اصالت و اورجینال بودن محصول و با عالی ترین قیمت تهیه کنید.