نمایش دادن همه 15 نتیجه

عطر و ادکلن هاوس آف سیلیج مجموعه ای از روایح با شکوه مردانه و زنانه را تشکیل می دهند که دنیای عطر و ادکلن را تسخیر کرده اند. موسس این برند جهانی، نیکول مارتر از کشور رومانی است که در سنین جوانی برای تجربه زندگی بهتر به ایالت متحده مهاجرت کرد. در آن زمان حکومت کمونیستی موجود در کشور، زندگی را برای او و خانواده اش سخت کرده بود. به همین خاطر پس از مدتی در ایالت متحده به عنوان شهروند این کشور زندگی کردند و به رویاهای خود جامه عمل پوشاندند.

نیکول سال ها در عرصه لوازم آرایشی فعالیت داشته و کسب و کار حرفه ای خود را در این حوزه آغاز کرد. پس از آغاز به کار در این صنعت، فعالیت های خانم مارتر در عرصه عطر سازی آغاز شد و این اکتشاف جدید نیکول مارتر، او را به موفقیت در عرصه های تجاری رسانید. این هنر همیشه مورد علاقه مارتر بود و به همین خاطر در راستای تحقق آروزهای خود محصولات شکوهمندی را وارد بازارهای عطر و ادکلن کرد.

کمپانی عطرسازی نیکول مارتر

کمپانی House of Sillage با خلاقیت های فوق العاده و ظرافت در کار مارتر، جان گرفت و در عرصه عطرسازی مطرح شد. مهارت های نیکول و فناوری های روز دنیا در عرصه عطرسازی در این کمپانی مورد توجه قرار گرفته و با نوآوری هایی که او برای بسته بندی عطر و ادکلن ها ارائه می کرد، سبب شهرت محصولات این برند شده است. می توان به جرعت گفت که روحیه رویا پرداز نیکول نیز در این زمینه تاثیر گذار بوده و خانه عطرسازی او را به برتری رسانید؛ به این ترتیب مارتر حضوری جدید در عرصه های آرایشی به عمل آورد. به نقل از مارتر محصولات این برند بازتاب کننده ظرافتی جاودان و کیفیت بویایی بی نظیر برای با سلیقه ترین مشتریان ساخته می شوند!

خانه سیلو

در این بخش برخی از باورهای خانه سیلو و موسس این خانه عطر را مورد بررسی قرار می دهیم تا بیشتر به ماهیت محصولات آن ها پی ببرید. این خانه عطر درخشش هر رایحه را تحسین می کند و معتقد است هر یک از این روایح مغز شما را به زمان و مکان دیگری انتقال می دهد. این برند عطرهای لوکس و مجللی ارائه کرده که در هر یک از آن ها، تلفیقاتی پیچیده به مشام می رسد. اجزای کمیاب به کار رفته در محصولات برند هاوس آف سیلیج، هر یک از نقاط عجیب و غریب جهان جمع آوری شده اند. عطرسازان خانه عطر سیلو، قلب خود را در ساخت هر رایحه می ریزند.

نیکول مارتر با درک درستی از طبیعت، محصولات هاوس آف سیلیج را طراحی کرده؛ وفاداری او به طبیعت، سبب افزایش کیفیت محصولات این برند شده است.