خرید عطر تیزیانا ترنزی اکلیکس | Tiziana Terenzi Eclix

خرید عطر تیزیانا ترنزی اکلیکس | Tiziana Terenzi Eclix

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :127
  • تعداد نظرات : 0
گروه بویایی : گلی چوبی مُشکی
طبع : گرم
حجم : 100 میل
مناسب برای : بانوان و آقایان
نوع : اکستریت د پرفیوم
موجودی کالا :

3,780,000 تومان

خرید تیزیانا ترنزی اکلیکس | tiziana terenzi eclix

3,780,000 تومان

مشخصات عطر تیزیانا ترنزی اکلیکس | Tiziana Terenzi Eclix

خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال تیزیانا ترنزی اکلیکس | Tiziana Terenzi Eclix با قیمت فروش مناسب و ضمانت اصل بودن

عطر تیزیانا ترنزی اکلیکس | Tiziana Terenzi Eclix

در پایان تابستان گرم و آفتابی، در ماه سپتامبر (۶ سپتامبر ۱۹۷۸)، پائولو و تیزیانا برای اولین بار با ماه سیاه روبرو شدند. خسوف خاصی که هر ۳۲ ماه یک بار در کیهان اتفاق می‌افتد، اما از آن زمان به بعد تمدن‌های ترسناکی آغاز شده است.
همانطور که اغلب در آن دوران سبک‌بار اتفاق می‌افتاد، پائولو و تیزیانا همراه پدربزرگشان گوگلیلمو برای قدم زدن بر روی تپه‌های پرطراوت ایتالیا راهی شدند. هوا باطراوات‌تر شده بود، اما هنوز هم پر از رایحهٔ معطری بود، رایحه‌ای که وقتی آب حیات از میان طبیعتی باطراوات و شاداب عبور می‌کند، پدید می‌آورد.
این پدیدهٔ کیهانی (خسوف) آنها را وحشت‌زده کرد و حس کردند که انگار تاریکی ماه دوستی‌داشتنی‌شان را بلعیده است. تحیر توأم با ترس از ناشناخته‌ها بلافاصله در صورت معصوم‌شان ظاهر شد. پدربزرگشان بلافاصله متوجه احساس‌شان شد و با لبخندی اطمینان‌بخش، از آنها خواست که در زیر درخت بلوط بزرگی که چند متر آنطرف‌تر بود، بنشینند. غرق در سکوت و با رفتاری خردمندانه و خونسرد، آتش کوچکی را روشن کرد و بین پائولو و تیزیانا نشست. آنها را همچون آغوشی گرم و دوست‌داشتنی، شیرین ولی قدرتمند، و با ملایمت و در عین حال مراقب، بغل گرفت. آغوشی که تنها حاصل عشق واقعی و پاک است.
 
آن احساس فراموش‌نشدنی جرقهٔ اکلیکس بود، عطر ماه سیاه و عشق اطمینان‌بخش. محصول جدیدی که به کالکشن ماه افزوده می‌شود، کالکشنی که در آن المان افسانه‌ای خاطرات همواره به‌شکلی متمایز نمایان می‌شود تا مرزی که خاطرات را از تخیل، و جادو را از واقعیت جدا می‌کند، کشف کند.
درست همانند آن آغوش گرم، این محصول که در بطری‌‌ای مشکی‌رنگ و مرموز با درپوشی به شکل جواهر گنجانده شده است، با شیرینی عطر گرانبهای وانیل تاهیتی، درهم‌تنیده با نُت‌های متفاوت درخت بادام و آثاری از رایحه‌‌های لیموی سورنتو و نارنگی‌های کالابری، منتشر می‌شود و عطرزننده را احاطه می‌کند. نُت‌های زنبق مجموعه نُت‌های اصلی این عطر را با نرمی باشکوه گل‌های معروف پادشاهان غنی می‌سازد، تا بر روی گلبرگ‌های بنفشه، سوسن سفید و زیبایی روستایی برگ درخت نارنج تکیه زنند. این آغوش قدرتمند، به گرمای شال بزرگ کشمیری، و در عین حال به سردی نسیم بهاری نُت‌های میانی، ترکیب پایه‌ کل ساختارش را می‌سازد و انرژی و قدرتش را از انواع چوب‌های گوناگونی که نُت‌های پایه‌اش را تشکیل‌ می‌دهند، می‌گیرد. چوب‌های لطیف و نادری به کمیابی پدیده خسوف، و به کمیابی و ارزشمندی شانس رویارویی با آغوشی سرشار از محبت. همینطور، رایحه‌های ارزشمند چوب صندل برجسته می‌شوند، کما که قدرت ماندگار چوب سدر ترکیب‌شده با ریشه‌های فوق‌العاده کمیاب گل زنبق و تقویت‌شده با بوی نادر مشک و کهربا که بیش از ۳۰ سال خیس گرفته‌اند بخشی از این کالکشن محرمانهٔ خانواده محصولات ترنزی را می‌سازند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر