نمایش دادن همه 11 نتیجه

برند عطر و ادکلن د هوس آف عود در سال 2016 آغاز به کار کرده و در میان برترین عطرهای نیش جهانی دسته بندی می شود. برای ساخت و تولید محصولات این برند از همکاری مشترک یک عطر ساز و یک تولید کننده حرفه ای عود کمک گرفته شده است. مهارت های این افراد در کنار هم، سبب ساخت خاص ترین عطر و ادکلن های جهانی شده و این برند را به اوج شهرت رسانده؛

این دو دوست هنرمند با همکاری خود تحولی نو در این عرصه به وجود آورده اند. ادراک این هنرمندان از زیبایی و عشق به ترکیب روایح در آن ها نتیجه ای فوق العاده در ساخت محصولاتشان پدید آورده است. عطرهای گران بهای برند د هوس آف عود، با الهام از سفرهای متعدد این دو دوست هنرمند ساخته و ارائه شده اند.

ویژگی های محصولات برند د هوس آف عود

این برند با تمرکز بر اصل زیبایی شناسی و با در نظر گرفتن فرهنگ های کشورهای مختلف، ساخت و تولید انواع محصولات معطر را انجام می دهد. آماده سازی و استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه نیز رمز موفقیت این برند معتبر به شمار می رود. آکوردهای شگفت انگیز د هوس آف عود هر لحظه شنوندگان را غافلگیر کرده و حکایتی تازه از ساختار آن را ارائه می دهند.

این خانه عطر سازی بنا شده تا ایده های هنرمندانه سازندگان آن را به منسه ظهور برساند. این خانه عطرسازی بدون حد و مرزهای رایج در این عرصه هدایت شده و از دانش و روش های سنتی و قدیمی عطرسازی نیز پیروی می کند.

آشنایی با تکنیک های برند د هاوس آف عود

تکنیک های ویژه ای که در ساختار بطری های عطر محصولات د هوس آف عود به کار رفته اند، از مهمترین مشخصه های آن به شمار می رود. هر یک از آن ها به هنر نقاشی مزین شده و با ساختاری شکیل ارائه می شوند. بسیاری از مخاطبان این برند، محصولات آن را از بسته بندی هر یک به سادگی تشخیص می دهند. فرم و ساختار بسته بندی های برند THE HOUSE OF OUD به گونه ای خاص طراحی شده و با دیگر عطرها متفاوت است.

کلمه عود به کار رفته در نام این برند جهانی، از برخی از ترکیبات مورد استفاده در فرمولاسیون این مواد معطر برگرفته شده است. برخی از مهمترین کلکسیون های عطر این مجموعه را در زیر مشاهده می کنید:

  1. کلکسیون کلم گاردن: در ساختار این عطر از روش های رنگامیزی بر روی بطری های محصولات استفاده شده که با تم مرمری و طرح ترک طراحی شده اند. آمیزه رنگ های به کار رفته در این بطری ها مهمترین مشخصه این کلکسیون است.

  2. کلکسیون دیزرت دنی: در این کلکسیون از تکنیک رنگ کردن با ترکیب هوا استفاده می شود. در این تکنیک از فرایند خشک شدن جوهر برای ایجاد طرح های هنرمندانه بر روی بطری های عطر استفاده می کنند.

  3. بطری های واژگون نیز برای بسته بندی برخی از عطرهای این برند معتبر جهانی مورد استفاده قرار می گیرند که با بالاترین کیفیت افشانه ها تولید می شوند.