نمایش 1–24 از 138 نتیجه

برند روژا پارفومز توسط یک عطرساز بریتانیایی به اسم روژا داو تاسیس شد و به شکل گسترده ای با عنوان لوکس ترین خانه عطر در جهان معرفی شد. دلیل شهرت روژا داو تنها به علت انتخاب بهترین مواد با بالاترین کیفیت برای ساخت عطرها میباشد. موادی مانند یاس، رز و عنبر طبیعی که هزینه آنها بطور جامع و قابل توجه بیشتر از طلای خالص است.

افزون بر آن جعبه های دست سازی که با خطهای ابرشمی و درپوشهایی زینت شده با جواهرات سواروسکی و پوششهای طلا 24 عیار در کنار شمع هایی که با بهترین موم، روغن های معطر و با کیفیت، با زحمات و توجه فراوان بصورت دستی ریخته و ساخته شده اند بطور چشم گیری باعث منحصر به فرد شدن محصولات این برند شده اند.

معرفی برند روژا داو

عطر و ادکلن های روجا داو به قدری معرف و شناخته شده که توسط مجله نیویورک تایمز با عنوان "استاد به هم دوختن عطرها" و مجله جی‌کیوی آمریکا نیز با عنوان "خبره‌ترین بینی جهان" مورد تقدیر و ستایش قرار گرفت. پس بدون شک میتوان گفت در میان رایحه ها و عطرها یلوکس در جهان، عطری شبیه به روژا پارفومز را نمیتوان نام برد.

Roja Dove در رابطه با تولید محصولات عطری خود چنین میگوید: از نظر من عطرساز، در حقیقت داستان گو و یا شاعری است که از جهان های غیرقابل لمس و درک، محصولاتی ملموس و قابل درک را بوجود می آورد؛ مانند تصویرهای انتزاعی که در دنیای درون ما تاثیرگذار اند. ما نقاشی میکشیم اما از هیچ رنگی استفاده نمیکینم. داستان میگوییم اما از کلمات استفاده نمیکنیم. بجای آنها به مواداولیه اجازه میدهیم تا خود به زبان عطر، درون ما و دیدگاهمان را بیان نمایند.

این اعتقاد در میان تمامی اکسیر های طلایی و قیمتی وجود دارد. عطرهای روژا پارفومز با ظاهری لوکس و با قصد ماندگاری بسیار بالا تولید میشود که زنده کننده تجمل ها در زمان قدیم هستند و در عین حال دیدگاهی به نیازهای آینده نیز دارند.