نمایش 1–24 از 32 نتیجه

برند اگنر بوسیله اتین اگنر در سال 1949 تاسیس گردید. حرف "A" که یادآور نعل اسب و همچنین نماد خوش شانسی و موفقیت است در لوگو این برند به چشم میخورد. محصول های این کمپانی شامل عطر و ادکلن، کالا های چرمی و مد میباشد که در این میان تولید محصول های ورزشی با ضرافت بسیار بالا را نیز شامل میشود.

کمپانی اگنر تولیدکننده محصولات دست ساز میباشند که همین مسئله باعث شهرت وی در جهان گردید. چرمی با رنگ قرمز و شبیه به شراب ویژگی محصولات اگنر است که در تولیدات خود از آنها استفاده مینماید.

معرفی عطر و ادکلن برند اگنر

عطر و ادکلن برند اگنر نیز محصولاتی پرفروش محسوب میشوند که محبوبیت بسیاری هم دارند؛ چرا که با توجه به بوی خوب و ماندگاری با کیفیتی که دارد از لحاظ قیمت نیز بصرفه است. در نتیجه میتوان گفت یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای خرید عطر و ادکن است.

Etienne Aigner AG خانه لوکسی از لوازم جانبی میباشد که در آلمان و واقع در شهر مونیخ است. آغاز فعالیت و تولید محصولات عطری برند اگنر در سال 1974 بود که نماد چرمی خود را همواره بصورت استفاده از چرم در نت های عطر و ادکلن و بعلاوه ساخت تم های چرمی در بسته بندی های خود نیز حفظ کرده است.

کمپانی اگنر تا کنون در سابقه خود تولید بیشتر از 40 نوع عطر و ادکن مردانه و زنانه را داشته که نخستین عطر تولیدی آن در سال 1975به بازار عرضه گردیده. جدیدترین و مدرن ترین عطر تولیدی توسط این برند عطر Revolutionary بوده که در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن ارائه شده و طی این سالها با عطرسازان سرآمدی همچون Rosendo Mateu و Pierre Wargnye همکاری داشته است.

افزون بر آن در حال حاضر محصول های با کیفیت و بسیاری من جمله ساعت، کفش، کیف و پوشاک زنانه نیز تولید کرده که در سراسر جهان معرفی گردیده و عرضه میشود.