مشاهده همه 13 نتیجه

برند عطر و ادکلن میسون ریباتچی در میان عطرهای گرانبها و نیش دسته بندی می شود. فرانسه دنیای خلق زیباترین آثار بویایی است و این برند را در قلب خود پرورش داده است. عطر و ادکلن های باکیفیت این برند با رایحه ای ماندگار ارائه می شوند. مواد اولیه خام و باطراوت برند عطر و ادکلن maison rebatchi زیبایی های محصولات این کمپانی را چندین برابر می کند. همکاری این کمپانی با برجسته ترین اساتید عطرسازی سبب شهرت بیشتر آن شده است. 

 • نام انگلیسی برند: maison rebatchi
 • نام  فارسی: میسون ریباتچی – میسون ریباتشی – میسون ریباچی
 • کشور مبدا: فرانسه
 • نوع فعالیت: عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
 • تعداد عطرها: 13
 • بیشترین نت های استفاده شده: مشک، فلفل صورتی، ترنج
 • عطارهای همکار با این برند: ناتالی فیشتاور، موریس روسل، آلینور ماسنت، دوچوفور، ایمنا دوغری، ایلیا ارمنیدیس، جولی ماس و…

آغاز فعالیت عطر سازی برند میسون ریباتچی

برند عطر و ادکلن میسون ریباتچی یک برند نوپای عطر سازی در فرانسه است که توسط محمد رباطچی در سال 2018 راه اندازی شده . خاستگاه تولید هر یک از این محصولات الهامات مغربی است که ریباتچی با در نظر گرفتن آن ها محصولات خود را تولید می کند. خاطرات موسس این برند در ساخت لایه های بویایی هر یک از عطرها تاثیرگذار بوده است. 13 عطر فوق العاده ارائه شد در برند عطر و ادکلن maison rebatchi هر یک زیبایی قابل توجهی داشته و با فروش قابل توجهی در این خانه عطرسازی رو به رو شده است. شعار این کمپانی عطر سازی ساخت محصولاتی رویایی با خاطره مادام العمر است. موسس این برند در حومه شهر پاریس و در میان طبقه کارگر رشد و نمو کرده و بر اساس رویاهای دوران کودکی و نوجوانی به خلق آثار این برند عطر روی آورده است.
عطرسازان برند عطر و ادکلن میسون ریباتچی با آزادی عمل قابل توجهی نت ها را ترکیب کرده و لایه های بویایی مختلف را پدید می آورند. مواد خام و ترکیبات گیاهی در ساختار عطرهای این برند پیوندی نامرئی با هم ایجاد کرده و احساسی ملایم و لذت بخش را منتقل می کنند. 

 معرفی 5 عطر برتر برند maison rebatchi

محصولات برند عطر و ادکلن میسون ریباتچی هر یک به زیبایی خلق شده و توجه بسیاری را به خود جلب می کنند. برخی از این مجموعه محصولات را در زیر مشاهده می کنید:

 1. عطر میسون ریباتچی (ریباتشی) امبر بلان ساخت دست ناتالی فایسچار با روایح گیاهی و میوه ای دیزاین شده است. این محصول با مایعی صورتی رنگ و زیبا ارائه می شود. شما می توانید از این محصول هم برای آقایان و هم برای خانم ها استفاده کنید. 
 2.  میسون ریباتچی بویس د اینفنت با نت های زیبای ترنج طراحی شده و در سال 2018 وارد بازارهای فروش شده است. برند عطر و ادکلن maison rebatchi در ساخت این محصول از طبیعی ترین نت ها استفاده کرده است. 
 3. عطر میسون ریباتچیفیو پچولی با رایحه ای چوبی و چایپر به زیبایی دیزاین شده و در بسته بندی بلوری با مایعی طلایی رنگ ارائه می شود. این رایحه جذاب و زیبا که نت های ادویه ای و شیرین را در بر می گیرد. برای استفاده خانم ها و آقایان عرضه شده است. 
 4. میسون ریباتچی وانیل ریویرا با رایحه ای شرقی و گل دار در فهرست برترین عطرهای این برند عطر دسته بندی می شود. این محصول در میان جدیدترین عطرهای میسون ریباتچی دسته بندی می شود. بینی که برای ساخت این عطر به کار رفته مس جولی است که از نت های گلی برای دیزاین هر یک از لایه های بویایی آن استفاده کرده است. ترنج و صمغ از اساسی ترین بخش های این عطر به شمار می رود. همچنین در بخش هایی از آن وانیل و سدر به مشام می رسند. یاس و گل یلانگ نیز طبیعت این عطر را متعادل تر می کنند. 
 5. یکی دیگر از محصولات جدید برند عطر و ادکلن میسون ریباتچی (ریباتشی) روژ وود نام دارد که با نت های گل دار تزیین شده است. طبع ملایم این عطر توجه بسیاری از خانم ها را به این محصول منحصر به فرد جلب کرده است. اسانس های دارابی از نت های خاص به کار رفته در این محصول به شمار می روند. سپس در بخش هایی از آن عطر و بویی از انگور فرنگی و شکوفه های هل به مشام می رسد که با ظرافت هر چه تمام تر در ساختار این محصول به کار رفته اند.