معرفی عطر

10 برند عطر و ادکلن بازیگران و هنرپیشه های معروف سینما

10 برند عطر و ادکلن بازیگران و هنرپیشه های معروف

در این گزارش با بررسی برخی از عطرهای هنر پیشه های معروف هالیوودی و ایرانی، اطلاعات بیشتری در رابطه با ویژگی های شخصیتی سلبریتی های محبوب خود به دست می آورید.

معرفی برندهای عطر و ادکلن بازیگران هالیوودی

عطر های هنرپیشه های معروف هر یک نشان دهنده شخصیت و افکار درونی این افراد هستند. هر یک از این عطر و ادکلن ها، ریشه در روحیات و خلق و خوی این افراد دارند. از این رو در این گزارش با بررسی برخی از عطرهای هنر پیشه های معروف، اطلاعات بیشتری در رابطه با ویژگی های شخصیتی سلبریتی های محبوب خود به دست می آورید. 

کیت وینسلت و عطر ژدور از برند دیور

در میان عطرهای هنر پیشه های معروف هالیوودی ، برند دیور یکی از پر طرفدارترین ها است. بازیگر معروف نقش رز در فیلم جهانی تایتانیک، از دوران کودکی عاشق عطر و ادکلن ها بوده؛ عطر فیوریت این بازیگر هالیوودی از برند دیور است. رایحه محبوب او از روایح آرامش بخشی مانند عطر ترنج و بوی گل رز و یاسمن تشکیل شده است. علاوه بر کیت، شالیز ترون، یکی دیگر از محبوب ترین سلبریتی های خانم از این عطر برند دیور لذت می برد. 

پنه لوپه کروز و عطر ترسور از برند لانکوم

عطرهای بازیگر های معروف گاه منحصرا برای یک بازیگر و سلبریتی ساخته می شوند. عطر ترزور از لانکوم هم مورد علاقه کروز است و هم کیت وینسلت از طرفداران پر و پا قرص آن محسوب می شود. رایحه گرم و تند به کار رفته در این عطر مشهور با وجود نت های خوشبوی آغازین آن ایجاد می شود. در ابتدای این عطر بوی گل یاس بنفش و هلو فضا را در بر می گیرد. این عطر در زبان فرانسوی به معنای گنج است که نامی برازنده برای رایحه دل انگیز آن محسوب می شود. رایحه اغوا کننده و پر طرفدار آن در میان بسیاری از مردم محبوبیت دارد. 

مدونا و عطر هیپنوتیک پویزن از برند دیور

می توان به جرعت گفت که دیور عطر سلبریتی های مشهور هالیوودی است! در میان عطرهای هنرپیشه های معروف، هیپنوتیک پویزن یکی از محبوب ترین ها است. طرفدار اصلی آن مدونا، نویسنده، بازیگر و یکی از به نام ترین هنرمندان هالیوودی است. این عطر، بوی شهرت و موفقیت های مدونا را در خود جای داده؛ روایح دل انگیز به کار رفته در آن عطر و بوی وانیل، گل یاسمن و رز و بوی چوب را در خود جای داده اند. جالب است بدانید که ادل و مونیکا بلوچی هم از این رایحه دل انگیز ساخت کمپانی دیور لذت می برند.

10 برند عطر و ادکلن بازیگران و هنرپیشه های معروف.webp

اما واتسون و عطر بی دلیشز

بازیگر فیلم معروف هری پاتر، عطر بی دلیشز را انتخاب کرده؛ به همین خاطر توصیه می کنیم، حداقل یک بار آن را امتحان کنید. بوی میوه و روایح گل دار در این عطر خودنمایی می کنند و در هر یک از نت ها، یادآور شخصیتی رمانتیک و احساساتی از اما واتسون هستند. تازگی و شادابی و نشاط، از ویژگی های خلقی مصرف کننده این عطر به شمار می روند. 

در میان عطر های بازیگران معروف، بی دلیشز، روایح طبیعی بیشتری را در خود جای داده است. روایح خوراکی آن نیز بسیاری از میوه های خوشمزه و خوشبو را در بر می گیرند. از میان آن ها می توان به عطر و بوی سیب و گریپ فروت اشاره کرد که در خلال این عطر به مشام می رسند.

تیلور سوئیفت و عطر فلاور بامب از برند ویکتور اند رالف

عطر مورد علاقه این هنرمند هالیوودی، نت هایی مانند بوی شاتوت، انار و بلو بری را در خود جای داده است. این روایح مرکباتی در رایحه فلاور بامب با نت های گل دار ترکیب شده و رایحه ای خاص پدید می آورند. از این رو تیلور سوئیفت، از احساس این عطر بسیار لذت می برد. عطر تیلور در همه مراحل موفقیت آمیز او در زندگی هنری اش، همراه او بوده؛ به همین خاطر احساس رایحه فلار بمب یک فرصت استثنایی برای شما خواهد بود. 

کیتی پری و عطر انجل از برند تیری موگلر

در میان عطرهای هنرپیشه های معروف، رایحه محبوب کیتی پری از همه خاص تر است. این خواننده مطرح هالیوودی در همه استایل های لباس، آرایش مو و آرایش صورت نیز به گونه ای منحصر به فرد و خاص عمل می کند. اولین کارهای کیتی پری در زمینه خواندن سرودهای کلیسایی بوده؛ این بانوی هنرمند در آینده راه هنری خود را از مسیر خانواده مذهبی اش جدا کرده است. به همین خاطر عطر محبوب او نیز نشان دهنده روحیه هنجار شکن و قدرت درونی او است. جالب است بدانید که عطر انجل محبوب، در میان بانوان مشهوری مانند نیکول کیدمن و هیلاری کلینتون نیز محبوبیت دارد. 

عطر محبوب تام کروز، رایحه وتیور

وتیور نیز یکی از عطرهای هنرپیشه های معروف است که بازیگر سرشناس و فوق العاده ثروتمند هالیوودی، تام کروز، از رایحه آن لذت می برد. این رایحه برای کسانی طراحی شده که عاشق طبیعت هستند. در ساختار نت های آن عطر و بویی از روایح چوبی، علف های گرمسیری و تنباکو استشمام می شود که بهترین انتخاب برای تام کروز هستند. بوی جوز هندی و فلفل نیز بر دلپذیری این رایحه فوق العاده مردانه می افزاید. رتیور برای نقش های هفتگانه تام کروز بسیار مناسب است. انتخاب این عطر ایفای نقش های طنز، قدرتمند و عاشقانه او را ساده تر می کند. 

عطر و ادکلن مورد علاقه بازیگران و سلبریتی های معروف ایرانی

تا به این جا در رابطه با عطر و ادکلن های بازیگران محبوب خارجی در هالیوود اطلاعات جالبی به دست آوردیم. هر یک از این بازیگران به یکی از برندهای عطر و ادکلن علاقه مند هستند. حال به سلبریتی های داخلی کشور خودمان می پردازیم و عطرهای محبوب آن ها را بررسی می کنیم. 

الناز شاکردوست و برند عطر دیور

عطرهای هنرپیشه های معروف ایرانی، یک مشخصه اساسی دارند، کیفیت بالای این عطرها، بسیاری از دنبال کنندگان این هنرپیشه ها را برای استفاده از این عطر و ادکلن ها ترغیب می کند. در این میان الناز شاکردوست با در نظر گرفتن دنیای وسیع پرفیوم ها، ادکلن ها و انواع عطرهای موجود در کمپانی های عطر سازی، نگاهی خاص به برند دیور دارد. شاکردوست نه تنها از عطر و ادکلن دیور، بلکه از لباس ها و آکسسوار دیور نیز لذت می برد. این لوازم همیشه در نشست های خبری مربوط به فیلم های او در ظاهرش مشاهده می شوند.

1677313494 839 10 برند عطر و ادکلن بازیگران و هنرپیشه های معروف.webp

محمدرضا گلزار و عطر لاجرفلد

در میان عطرهای بازیگران معروف، لاجر فلد یکی از خاص ترین ها است که هر سلیقه ای آن را نمی پسندند. گلزار در میان خوش لباس ترین بازیگران ایرانی جای می گیرد که استایل لباس ها و انواع لوازم جانبی مورد استفاده او مورد پسند بسیاری از مردم در کشور ما بوده است. گلزار برای انتخاب عطر نیز حساسیت به خرج می دهد. دوستان او شاهد علاقه وافرش به عطر لاگر فلد مردانه بودند. البته او شخصا نام این عطر را در هیچ کجا مطرح نکرده است!

نیکی کریمی و مجموعه عطرهای مونت بلنک

عطرهای هنرپیشه های معروف، از برند مونت بلنک نیز ارائه می شوند. نیکی کریمی یک بازیگر بین المللی است که این برند آلمانی را سال های سال مورد استفاده قرار داده است. نیکی کریمی حتی یک همکاری کوتاه مدت با این برند داشته است. 

ویشکا آسایش و برند عطر گوچی

ویشکا آسایش که یکی از مشهورترین طنز پردازان خانم در کشور ما محسوب می شود، در میان عطرهای بازیگران معروف، از برند گوچی بیشتر لذت می برد. خانم آسایش هر دو مدل صورتی و مشکی گوچی را مورد استفاده قرار می دهد و هر دوی آن ها را به عنوان عطر محبوبش معرفی می کند.

احسان علیخانی و عطر شنل

عطر الور هوم برند شنل نیز در میان عطرهای بازیگران مشهور ، جای می گیرد. احسان علیخانی یکی از محبوب ترین مجریان کشور ما، به این عطر علاقه مند است. علیخانی نیز به صورت علنی در رابطه با عطر محبوب خود صحبت نمی کند. اما دوستان و آشنایان او اغلب این بو را در همنشینی با علیخانی احساس می کنند. 

مهتاب کرامتی و برند عطر گوچی

عطرهای هنرپیشه های معروف، بیش از هر برند دیگری از برند گوچی ارائه می شوند. این عطر با روحیه هنرمندانه بسیاری از بازیگران کشور ما همخوانی دارد. عطرهای برند گوچی روایح متعددی را در خود جای می دهند. یکی از محبوب ترین مدل های گوچی Gucci Guilty نام دارد که توسط خانم مهتاب کرامتی همیشه مورد استفاده قرار می گیرد. مهتاب کرامتی این عطر را در سفرهای خارجی خود خریداری کرده و از عطر و رایحه آن بسیار رضایت داشته است.

جمع بندی

دنیای هنر با روحیه لطیف و هنرمندانه بازیگران، هنرپیشه ها، نقاش ها و… همراه است. این افراد لوازم و روایحی را مورد استفاده قرار می دهند، که به زندگی هنری آن ها رونق ببخشد و الهام بخش آن ها باشند؛ به علاوه آرامش روحی و روانی نیز یکی از مهمترین مولفه های زندگی این افراد است. از این رو عطر محبوب هر یک از این افراد نیز این ویژگی ها را در خود جای می دهد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها