خرید عطر تیزیانا ترنزی ول | Tiziana Terenzi Vele

خرید عطر تیزیانا ترنزی ول | Tiziana Terenzi Vele

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :135
  • تعداد نظرات : 0
گروه بویایی : گلی میوه ای
طبع : خنک
حجم : 100 میل
مناسب برای : بانوان و آقایان
نوع : اکستریت د پرفیوم
موجودی کالا :

3,220,000 تومان

خرید تیزیانا ترنزی ول | tiziana terenzi vele

3,220,000 تومان

مشخصات عطر تیزیانا ترنزی ول | Tiziana Terenzi Vele

خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال تیزیانا ترنزی ول | Tiziana Terenzi Vele با قیمت فروش مناسب و ضمانت اصل بودن

عطر تیزیانا ترنزی ول | Tiziana Terenzi Vele

الهام گرفته از کشف صورتی فلکی است، صورت فلکی بادبان که از مناطق دوردست در آن سوی اقیانوس اطلس در نیمکره جنوبی قابل‌رویت است.
داستان‌ زمینی را نقل می‌کند که در پیش چشمان دو کودکی که برای اولین بار آمادهٔ رویارویی با سفری دور و دراز و پرماجرا بودند، مرموز و اسرارآمیز ظاهر می‌شود. در واقع، برای همان اولین بار، پائولو و تیزیانا به سرزمینی ناشناخته سفر می‌کردند که عمه مرضیه‌، خواهر اولینو و دختر پدربزرگ و مادربزرگ دوست‌داشتنی‌شان در آنجا زندگی می‌کرد: سرزمینی عجیب و غریب به نام برزیل.
به محض اینکه آماده سفر شدند، حس هیجان پیدا کردند و هر چه می‌دیدند یا لمس می‌کردند عطر ماجراجویی داشت. سفر واقعی اکتشاف که زندگی‌شان را برای همیشه تغییر می‌داد. سفر واقعی کاوش، همانند سفرهایی که وقتی کاوشگران کتاب‌های تخیلی‌شان را می‌خوانند، آن را رویاپردازی می‌کنند. اولین بار بود که سوار هواپیما می‌شدند، و در آسمانی اوج می‌گرفتند که هرگز قبلاً آن را ندیده بودند، و بر فراز شهر ریو دی ژانیرو سر می‌خورند، و سپس در مقابل شهر سالوادور دی باهایا قرار می‌گرفتند. تاریک‌ترین شهر برزیل که در آن سنتی چندقرنی از سایر مناطق این سرزمین زنده‌تر و عمیق‌تر است، روح‌تان را به گروگان می‌گیرد و در لحظه‌ای …حس دلتنگی و اندوه را بوجود می‌آورد.
به محض اینکه به مقصد رسیدند، عمه‌شان و خانواده‌ای که در انتظارشان بودند آنها را سخت در آغوش گرفتند. بدین ترتیب، سفر اکتشافی‌شان در یکی از جادویی‌ترین مکان‌های روی زمین آغاز شد. مکانی که در آن طبیعت با سنت‌ها، و سنت‌ها نیز با ریتم حیات یکی می‌شوند. جاهایی که اوضاع با سرعت طبیعی طلوع و غروب خورشید در جریان است و وقتی که ماه با ملایمت خود را ظاهر می‌کند، نوری کم‌رنگ را بر فراز منظره می‌تاباند.
پائولو و تیزیانا به خانه تفریحی عمه و عمویشان رفتند که اطرافش را باغی بزرگ احاطه کرده بود. شب هنگام، در آنجا آتشی عظیم روشن کردند و همه با هم با صمیمیت به ترانهٔ بوسا نووای گاتانو ولوسو گوش می‌دادند و پدربزرگشان را تشویق می‌کردند که در تلاش بود تا از کنده‌های بزرگ درخت طبلی خانگی بسازد تا با این آهنگ‌های جدیدی که هرگز قبلاً نشنیده بودند، همراهی کند.
 
جهان اکتشافات جدید بطور غیرمنتظره‌ای در جلوی چشمانشان رخ نمی‌نمود، دنیای طعم‌های تازه‌ای متشکل از میوه‌های خوش‌رنگ و بسیار رنگارنگ و آسمانی پرستاره‌تر از هر زمانی که تا بحال در عمرشان دیده بودند. همینطور، عطرهای جدید و شادابی که به نحوی با حس بویایی‌شان احساس می‌کردند و در وجودشان رخنه می‌کرد، تا آنجا که روح‌شان را متنعم می‌کرد!
همسفر وفادارشان در این سفر و در یکی از آن شب‌های جادویی در اطراف آ‌تشی شعله‌ور باعث شگفتی بود، آنها با صورت فلکی بادبان روبرو بودند. پائولو و تیزیانا درست همان هیجان کاوشگران شجاعی را داشتند که چند قرن پیش از خط استوا عبور کرده و به منظره زیبا برخورد کرده بودند و با شگفتی برای همان اولین بار به آن خیره شده بودند.
این منظره برای پدربزرگشان منظره آشنایی بود و قصه‌اش را برایشان تعریف کرد. با صدایی عمیق گفت که این ستاره‌ها یک بادبان کشیدهٔ واقعی‌ را در قایق افسانه‌ای صورت فلکی سفینه (آرگو) تشکیل می‌دهند که با ماجراجویان (آرگونات‌ها) شجاع‌اش در هفت طبقه آسمان پرواز می‌کند. ناگهان، حاضران احساس کردند که انگار آنها نیز «ماجراجو» هستند و در ذهن‌شان عازم سفری خیالی‌ شدند بر روی موجی از رایحه‌هایی که در اطراف آتشی جزجزکنان قایق‌سواری می‌کردند.
این عطر با دسته‌ای از نُت‌های اصلی میوه‌ای تازه و عالی با نشانی از نُت فوق‌العاده شیرین انجیر آغاز می‌شود و تازگی برگ‌های انجیر را دارد، و سپس، به نُت‌های شاداب درخت انبه و انگورفرنگی قرمز باز‌می گردد. این‌هارمونی سبک و خنک بر روی بستری از گل‌های تجملی است که در آن مجموعه سه‌گانه گل یاس، سنبل ایرانی سفید و یلانگ یلانگ نشانی متمایز‌تر به جا می‌گذارند که با شیرینی میوه «کایا» برابری می‌کند، و مطابق با باستانی‌ترین سنت محرمانه ترنزی، با شکوفه گل آفتاب‌پرست خیس می‌گیرد. کل این محصول برپایهٔ ساختاری شاخص از فلفل جامائیکایی، ترکیب شده با شیرینی عنبه هندی، کهربا و وانیل و ماندگارشده با رایحهٔ قوی درخت برزیل است، درخت صمغ‌دار قرمزرنگ مشهوری معروف به پایو برزیل که این سرزمین زیبا نامش را از آن دارد.
نور رنگین‌کمانی زیبای این آسمان پرستاره و لذت موسیقی در بطری نفیسی از کالکشن جادویی ماه گنجانده شده است و تنها برای کسانی رخ‌نمایی می‌کند که روحیه‌ بی‌باک یک رویاپرداز را دارند، مانند ماجراجویان صورت فلکی سفینه، که این آرزو را برایشان دارند: بادی لطیف و دریایی سرد!

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر