هیچ محصولی یافت نشد.

عطر و ادکلن داسیتا برای اولین بار در کشور فرانسه تولید شده و دنیای عطرسازی را تحت تاثیر قرار داده اند. این خانه عطر پاریسی بهترین نت های گیاهی و اسانس های روغنی را در ساختار عطر و ادکلن های خود به کار می برد. در این گزارش با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از محصولات داسیتا به دست آورید.

روش کار خانه عطرسازی داسیتا - دوسیتا

کمپانی داسیتا برای ساخت و ارائه عطرهای خود از روش های سنتی فرانسوی در تلفیق با فسلفه زندگی شرقی استفاده می کند. به این ترتیب محصولات این برند هر روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. در باورهای مردم مشرق زمین، داستیا به نام قلمرو بهشتی شناخته می شود. عطر و ادکلن های این برند، با روایحی بهشتی در دنیای عطر سازی ارائه می شوند.

در ساخت و آماده سازی عطر و ادکلن های این برند از اشعار اوماویجانی الهام گرفته شده و به همین خاطر هر یک از عطرهای این برند روایت گر اشعار این شاعر بزرگ هستند. برند داسیتا تلاش برای رسیدن به شادی و رضایت در زندگی ساخته شده اند.

اولین محصولات این برند جهانی در سال 2016 ارائه شده و آخرین آن ها مربوط به سال 2022 است. پیسارا اوماویجانی نقش موثری در طراحی این محصولات داشته است.

متریال ساخت عطرهای داسیتا

برند Dusita محصولات خود را با موادی از دل طبیعت تولید می کند. اشتیاق سازندگان این خانه عطرسازی از سنت عطرسازی کلاسیک فرانسه آغاز شده است. گنجینه های معطری مانند گل رز، گل یاس، موم زنبور، عسل، ترنج، بنزوئین و... برای مدت طولانی در عطرسازی کلاسیک فرانسه مورد استفاده بوده اند.

استفاده از پودرها و مواد روغنی و رزینی در ساختار این عطرها متداول است. روایح این برند جوایز بین المللی بسیاری را به خود اختصاص داده و در هر یک از آن ها امضای سازندگان قهار و هنرمند این برند به چشم می خورد.

رشد و ترقی این برند معتبر جهانی همواره مورد توجه قرار دارد. هدف این کمپانی ارائه عطرهای درخشان و زیبا و فراموش نشدنی است که همواره برای محقق شدن آن تلاش می کند. این عطرها ظرافت سنت های سیامی را در خود جای می دهند.

قلمروی عطرهای دوسیتا

این برند اشعار و عطرها را راه های مناسبی برای ارتباط با دیگران تلقی می کند. روایح مختلف بر روح و روان افراد تاثیر می گذارند؛ برخی از آن ها تخیل افراد را تحریک می کنند، برخی به عقل متوسل می شوند و... ویژگی منحصر به فرد قلمروی دوسیتا آرامش ذهنی است که نت های هر یک از عطرهای این برند به ارمغان می آورد. تداعی شادی و تعالی زمینی نیز از شعارهای این مجموعه عطرسازی به شمار می رود.

توجه به دکتر اوماویجانی در برند داستیا

محصولات داسیتا با احترام به اشعار اوماویجانی طراحی شده و از سفرهای دور دنیای این هنرمند بزرگ نشات می گیرند. او با سفر به مناطق مختلف دنیا، با ملیت های مختلف و پیشینه هر یک از آن ها آشنا شده و در این زمینه از تجربیات قابل توجهی برخوردار است. او تجارب خود را در ساختار عطرهای دوسیتا منعکس می کند.