نمایش دادن همه 2 نتیجه

برند ژول ات مد توسط Julien Blanchard و Madalina Stoica-Blanchard راه اندازی شده است و ارائه دهنده بهترین روایح زنانه و مردانه است. راه اندازی و تاسیس این برند توسط این زن و شوهر فرانسوی، داستانی عاشقانه دارد! و با یک ملاقات ساده در پیاده روهای کشور فرانسه آغاز شده است. اصالت مادالینا، مربوط به کشور رومانیا است و فارغ التحصیل انیستیوی فناوری مد در نیویورک است و پس از پایان تحصیلات خود به پاریس سفر می کند. جولین برانچارد، دانشمند و جهانگرد مطرح فرانسوی، در زمان سفر مادالینا در زمان و مکان مناسبی قرار گرفت!

داستان عاشقانه این زوج جوان در نهایت منجر به تاسیس یک کمپانی مشهور عطر و ادکلن شد. روایح تولید شده در این برند از داستان عاشقانه زندگی آن ها الهام گرفته اند. آغاز تولید عطر و ادکلن ژول ات مد در سال 2013 انجام شده و تا سال 2019 در حدود 12 محصول فاخر از این برند ارائه شده است که هر یک از آن محبوبیت به سزایی در بازارهای عطر و ادکلن دارند.

همکاری های برند ژول ات مد

می توان به جرعت گفت که این برند، بخشی از شهرت و محبوبیت خود را مدیون عطرسازان معتبری است که در ساخت و تولید برخی از روایح همکاری داشته اند. از میان آن ها می توان به Dorothee Piot, Cecile Zarokian, Luca Maffei, Stephanie Bakouche and Sidonie Lancesseur اشاره کرد. محصولات ژول ات مد با بهترین کیفیت و ماندگاری ارائه می شوند و هر یک از آن ها بسته بندی های خاصی دارند.

برخی از محبوب ترین روایح این برند نام آشنا به شرح زیر می باشند:

  1. آکوا سکستیوس (Aqua Sextius)

  2. سکرت دو پارادایس روژ (Secrets du Paradis Rouge)

  3. ژول ات مد گارودا

هر یک از این محصولات با نهایت ظرافت در برند Jul et Mad Paris طراحی و تولید می شوند و روایح هنرمندانه آن ها در همه جهان محبوبیت دارند.