هیچ محصولی یافت نشد.

همان طور که از نام برند ایکس نیهیلو پیداست این یک برند عطر فرانسوی است که طرفداران زیادی نیز دارد. این عطر اسپورت به صورتی است که هم مردان و هم زنان می توانند از آن به خوبی استفاده کنند. برای بوی این عطر از طبیعت بهره گرفته اند و شما با بو کردن آن بیاد گل و طبیعت خواهید افتاد. بنابراین اگر عاشق گل و طبیعت هستید حتما از عطر و ادکلن این برند استفاده نمایید چرا که شما را یاد میوه و درخت می اندازد. برای خرید عطر و ادکلن این برند می توانید همین حالا از وبسایت ما اقدام کنید.

معرفی عطر ایکس نیهیلو

دنیای عطر و ادکلن های زنانه و مردانه دنیایی پر از تنوع و تفاوت است. عطر و ادکلن یک تجارت سودآور و محبوب در دنیای مالی است. شرکت های مختلفی در دنیا به تولید عطر و ادکلن مشغول بوده اند و همین امر باعث افزایش تنوع و تعداد عطر و ادکلن های موجود در بازارهای جهانی شده است. برند ex nihilo نیز در این بین جزو برندهای معروف فرانسوی بوده که بسیار طرفدار داشته و در حقیقت تولید کننده بهترین عطر و ادکلن ها بوده است.
دنیای عطر و ادکلن دنیای پیچیده ای است. این پیچیدگی نه تنها برای کسانی که عطرهای خوب می خرند، بلکه برای تولیدکنندگان عطر از سراسر جهان نیز مشکل ساز است. افرادی که قصد خرید عطر را دارند از تنوع مدل و پیچیدگی عطر سردرگم می شوند. شرکت های تولید کننده عطر و ادکلن نیز به دلیل پیچیدگی فعلی باید هزینه های زیادی را برای ارائه بهترین طرح صرف کنند. عطر و ادکلن برند اکس نیهیلو نیز پیچیدگی های خاص خود را دارد و از ترکیبات متفاوتی به دست آمده است.
اما در دنیای عطر و ادکلن های زنانه و مردانه چه تولید کننده و چه خریدار باید بسیار دقت کنند و اینکه بهترین و هماهنگ ترین عطرها از دل رایحه های مختلف زاده می شود. با همه اینها باید این سوال را داشته باشی که برای انتخاب یک عطر خوب چه کنیم؟ یا یک عطر خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در دنیای عطر و ادکلن، خوب و بد یک امر کاملا نسبی است و تعریف خاصی ندارد. اما برند ایکس نیهیلو جزو برندهایی بوده که در سال های اخیر نیز بسیار پرفروش بوده است.

ویژگی های عطر اکس نیهیلو

اکثر عطرها و ادکلن های خوب فرمول خاصی دارند. البته این فرمول را می توان توسط برندهای عطر مخفی نگه داشت و یا مواد به کار رفته در فرمولاسیون عطر را بدون ذکر جزئیات آن تبلیغ کرد. فرمول عطر ایکس نیهیلو نیز نامشخص باقی مانده و هیچ وقت آشکار نشده است.
هر عطر و ادکلن خوبی بوی خاصی دارد. البته این بدان معنا نیست که بوی آن مانند بوی چیز خاصی است، بلکه به این معناست که هر فردی با بوییدن عطر سردرگم نخواهد شد. سیستم بویایی هر عطر دارای سه تن است و بوی هر یک از این تن ها برای لحظه ای احساس می شود. عطر اکس نیهیلو نیز ملایمی دارد و از عصاره میوه های متفاوتی ساخته شده است.
این عطر اولین بار در سال 2021 معرفی شد و به عنوان عطری بسیار جذاب و شیک برای مردان و زنان ارائه شد. و در دسته عطرهای گلدار مشک دار و چوبی قرار گرفت. ترکیبات استفاده شده در عطر شامل ترنج، یاس، شکوفه پرتقال، گل صورتی، مشک، خزه بلوط و تن های چوبی است.
عطرهای اکس نیهیلو معمولا فرمول خاصی دارند و ترکیبات موجود در هر تن به میزان مناسبی با هم ترکیب می شوند تا رایحه ای دلپذیر ایجاد کنند. به طور معمول، وقتی عطر ایکس نیهیلو را تست می کنید، هیچ رایحه طاقت فرسایی وجود ندارد و شما را آزار نمی دهد. محصولات برند اکس نیهیلو در دنیا حرف اول را می زند.