نمایش دادن همه 13 نتیجه

عطر و ادکلن میسون مارگیلا در کنار پوشاک ارائه شده از این کمپانی، مورد توجه همه کارشناسان عرصه مد و فشن قرار گرفته اند. Artisanal اصطلاحی است که مارتین برای محصولات مد و لباس خود در نظر می گیرد. ایده ها و تکنیک های پیشرفته این برند جهانی، جنبه های مختلف فعالیت های کمپانی را نشان می دهد. در این کمپانی خطوط تولیدی پرت-آ-پورتر و آوانت-پریمیر فعال هستند و هر یک از آن ها برترین محصولات را در عرصه مد و فشن ارائه می دهند.

برند میسون مارژیلا برای تکمیل فعالیت های خود در این عرصه یک خط تولیدی عطر و ادکلن نیز راه اندازی کرده که به فعالیت های این کمپانی عمق می بخشد. موسس این برند تعریف خاصی از مد و فشن دارد. به عقیده او دنیای فشن بر ظاهر و نمای آثار بیشتر تاکید دارد و هویت هر یک از برندها و محصولات آن ها به هویت طراحان و خلاقیت های آن گره خورده است. در این عرصه همواره افرادی حضور دارند که قادر به ساختار شکنی و از بین بردن سنت ها هستند. برخی از فعالیت های این افراد، دنیای فشن و حتی دنیای هنر را متحول می کنند!

مارتین مارگیلا، طراح فشن بلژیکی یکی از همان ساختار شکنان عرصه مد و فشن است که تاثیر به سزایی در طراحی معاصر داشته؛ در این گزارش با مارتین مارگیلا و آثار هنری او بیشتر آشنا می شوید.

کمپانی میسون مارژیلا - مارگیلا

عطر و ادکلن Maison Martin Margiela برای اولین بار در سال 2010 پا به دنیای مد و فشن گذاشتند. این کمپانی نو ظهور گوشه ای از فعالیت های مارتین مارگیلای مشهور را تشکیل می دهد. کشور مبدا و سازنده این کمپانی، فرانسه است و شرکت مادر آن L'Oreal می باشد. طراحی های این منحصر به فرد این کمپانی با همکاری برترین عطر سازان دنیای عطر و ادکلن پدید آمده اند. از میان آن ها می توان به افراد مشهوری چون Daniela (Roche) Andrier، Dominique Ropion، Louise Turner، Fanny Bal، Jacques Cavallier، Marie Salamagne، Marie Massenu، Alienor Roche اشاره کرد که به محصولات برند میسون مارگیلا هویت بخشیده اند. این کمپانی ارائه دهنده لوکس ترین کالاهای فرانسوی بوده که انواع لوازم خانگی، پوشاک و لوازم مد را عرضه می کند.

آشنایی با مارتین مارژیلا

تولید عطر و ادکلن میسون مارگیلا تنها گوشه ای از فعالیت های این هنرمند بزرگ را تشکیل می دهد. بخش مهمی از شهرت این آرتیست بزرگ، به هویت نامعلوم خود او باز می گردد! مارتین به روایت از روزنامه تایمز به عنوان مرد نامرئی دنیای فشن شناخته می شود و به طور دقیق مشخص نیست که او چه شخصیتی دارد. او اغلب از دنیای رسانه ها و مصاحبه های آن ها دوری می کند و عکس های زیادی از چهره دقیق او وجود ندارد.

عکس او در هیچ مجله ای چاپ نشده و همواره از رسانه ها دوری می کند. تنها اثری که از او باقی مانده، آثار و ایده های انتزاعی او هستند که صنعت مد و فشن را همواره تحت تاثیر قرار می دهد. او متولد سال 1957 است و تحصیلات خود را در Royal Academy of Fine Arts در سال 1979 به پایان رسانید. سپس به مدت 5 سال به عنوان یک طراح مستقل در عرصه مد و فشن فعالیت داشته و در سال 1989 نیز لیبل مخصوص خود را به دنیای مد و فشن معرفی کرد.