نمایش 1–20 از 66 نتیجه

برند زرجف (xerjoff) برندی لوکس از ایتالیا میباشد که بوسیله Sergio Momo در سال 2003 تاسیس و ثبت گردید. سرجیو در شهر Turin در ایتالیا متولد شد. وی که علاقه مند به گرافیک و طراحی بود بعد از تمام شدن دوره تحصیلاتش به لندن نقل مکان کرد. او زمان زیادی را با آژانسهای تبلیغاتی و طراحی گوناگون همکاری داشت و طی همان دوران بود که لقب «سر جف» را به خود اختصاص داد.

بعد از برگشت وی به ایتالیا در آژانس طراحی ای که با برند های پیشگام موجود در دنیا مانند Bacardi ،Ferrero ،Lancome، Rolls Royce Ferrari همکاری داشت به عنوان مدیر خلاق شروع به کار کرد. او در نهایت بعد از زمان زیادی تحقیق و آموزش در شهر Grasse فرانسه توانست در مکانی که علاقه اش به عطر و ادوکلن های لوکس شکوفا گردید، به رشد و ترقی استعدادهایش خود را در این عرصه بپردازد.

در سال 2005 مزون XERJOFF ‘Parfum Maison واقع در شهر Turine عنوان مزون زرجف را به خود اختصاص داد. هرآنچه که باعث میشد محصولات زرجف نسبت به برند های دیگر متفاوت و منحصر به فرد تلقی شود رایحه های ویژه او متشکل از عالی ترین مواد سازنده با بسته بندی های بسیار لوکس و طراحی های ایده آل بود. اولین مجموعه از خانه زرژف XJ 17/17 بود که نتیجه یک سال آزمایش تیم خبره و بنام جهانی Grasse بوده و در سال 2007 به عرصه تولید رسید.

از مجموعات دیگر Xerjoff که به یکی از آنها بصورت اختصاری میپردازیم مجموعه Shooting Stars میباشد. این مجموعه از جمله عطر هایی بود که نام شهاب سنگهای معروف که در قرنهای گذشته به زمین افتاده است را برای آنها برگزیدند. هر یک از عناصر تزئین شده در بسته بندی محصول های این مجموعه حکایت و داستان سقوط آن شهاب سنگ را توضیح میدهد. تلفیق کاملی که در این مجموعه از برند زرجف وجود داشت ابعاد هنر با یکی از عناصر طبیعی نوین که از فضا بدست می آمد. بطور مثال حکایت سقوط شهاب سنگی که در سال 1947 میان کوه های سیکور سیکوت-آلین به زمین افتاد.