نمایش دادن همه 17 نتیجه

عطر و ادکلن پاریس هیلتون توسط یکی از هنرپیشه ها و سلبریتی های مشهور رسانه ای آمریکایی تولید شده است که در سال های اخیر کمپانی عطرسازی خود را راه اندازی کرده است. این خانه عطر سازی در سال 2004 راه اندازی شده و به ارائه انواع عطر و ادکلن های لوکس پرداخت. همکاری پارلوکس با پاریس هیلتون نقطه عطف فعالیت های این مجموعه به شمار می رود. 

آغاز فعالیت های پاریس هیلتون  

 برند پاریس هیلتون فعالیت های خود را با ارائه یک محصول لوکس زنانه آغاز کرد. این برند عطر و ادکلن لوکس اولین ادکلن خود را در سطح بین المللی عرضه کرده و از آن زمان تاکنون فعالیت های حرفه ای را انجام داده است. پاریس هیلتون برای زنان با یک ورژن مردانه نیز همراه می شود. همه ساله مجموعه ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه در این برند ارائه می شوند و توجه بسیاری از مردم به آن جلب می شود. این برند محبوب در قرن بیست و یکم با استقبال قابل توجهی در میان مشتریان رو به رو شده است. 

ویژگی محصولات پاریس هیلتون

محصولات پاریس هیلتون با ویژگی های به خصوصی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. این محصول از پاریس هیلتون با ویژگی های ظاهری خارق العاده ای ارائه می شود. بسته بندی های شیک محصولات زنانه این برند با طرح یک پیراهن زنانه نقره ای، صورتی و… عرضه می شوند. 

هر مدل از عطر و ادکلن های این برند در یک رنگ خاص تولید می شوند که نشان دهنده نت های گرم و سرد به کار رفته در این محصولات هستند. از ویژگی های مهم رایحه این عطر، نت های خوشبو و ماندگار آن است.

همکاری های  برند Paris Hilton

این برند در واقع یکی از زیر مجموعه های کمپانی ریتاچ بوده و در کشور فرانسه ثبت شده است. محصولات این برند در دانمارک تولید می شوند و در سر تا سر دنیا به فروش می رسند. دختران جوان بین 17 تا 30 ساله مخاطب اصلی این کمپانی در فرانسه هستند و به همین خاطر نیز شهرت این برند در عرصه های مد بیشتر از پیش شده است. محصولات این برند بیشتر در رنگ بندی به خصوصی تولید می شوند و همین ویژگی مهمترین وجه تمایز این اقلام به شمار می رود.

محصولات پاریس هیلتون

عطر و ادکلن پاریس هیلتون شامل 30 عطر باکیفیت در دنیای محصولات خوشبو کننده است که جدیدترین آن ها مربوط به سال 2022 است. عطرسازان مشهور جهانی با همکاری در این خانه عطرسازی به پیشرفت آن کمک کرده اند. از میان آن ها می توان به استیو، د مرکادو و… اشاره کرد که هر یک از آن ها تاثیر به سزایی در عملکرد این مجموعه داشته اند. 

برخی از محصولات برند پاریس هیلتون از شهرت جهانی برخوردار بوده و حتی تحت لیسانس کشور ما نیز تولید و آماده سازی می شوند، که می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

  1. پاریس هیلتون گلد راش | Paris Hilton Gold Rush
  2. پاریس هیلتون رز راش | Paris Hilton Rosé Rush

از عطر های مردانه این برند نیز می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  1. پاریس هیلتون مردانه | Paris Hilton For Men
  2. پاریس هیلتون جاست می مردانه | Paris Hilton Just Me For Men