نمایش 1–24 از 45 نتیجه

فردریک مال  FREDERIC MALLE در خانواده ای در فرانسه از هنرمندان، اشخاص دانشمند و عطاران به نام چشم به جهان گشود. پدربزرگ او بزرگ خاندان، سرج هفلر ، پرفیومز کریستین دیور را بنیاد نهاد و پس از راهنمایی، آن را به مادر فردریک واگذار نمود. امروزه خوده جناب مال نماینده ی متخصصین عطر خانواده می باشد و به نیرویی جهانی در حوزه ساخت عطر تبدیل شده است.

معرفی برند فردریک مال

آقای فردریک مال دانشی بسیار از محصولات اولیه و بویایی را در آزمایشگاه بزرگی سب نمود و در آن مکان با سازندگان مطرح عطر دنیا همکاری نمود. این همکاری بیشتر از 25 سال با ادامه داشته و در حال حاضر روابطشان طبق استادارد و احترام فراوان ادامه پیدا کرده است. این عطرسازان ماهر دعوت فردریک مال قبول کرده و برند عطر فردریک مال را بنیاد کردند.
تصمیمات فردریک مال برای ساخت برند فردریک مال و ادیشن د پرفیومز واکنشی آنی به زیاد شدن عطرهای تجاری در دهه ی نود میلادی بود که بیشتر از بوی عطر بر شکل ظاهری آن دقت داشتند. دیگر عطرسازان هم به همین مقدار از دقت زیاد مردم به شکل ظاهری عطرها به جای خوده عطر و بوی عطر ناامید بودند.

وی در راستای تولید عطر های اورجینالی که مدنظرش بود از تجربیات بهترین عطرسازان در دنیا مانند ژان کلود النا، موریس روسل و دومینیک روپیون بهره میبرد. همین ویژگی او بود که باعث شد بتواند 43 عطر متفاوت را تا سال 2020 برای خود به ثبت برساند. از پرفروشترین عطر های برند فردریک مال میتوان فرنچ لاو، به کارنال فلاورو پورتریت آف لیدی اشاره داشت.

ایده‌ی انتشار خانه‌های عطری توسط فردریک مال بوجود آمد که عطر ها در آنها شبیه به آثار هنری منحصر به فردی تولید و ارائه میشوند. نقش فردریک مال شبیه به ویراستاری بوده است که بطور شخصی عطرسازهای خود را در راه گذشتن از محدودیت های خلاقیت و تولید عطهای کلاسیک‌ آینده یاری میکرده است.