نمایش 1–20 از 48 نتیجه

اتات لیبره د اورنج از آغاز تأسیس خود تا اکنون عجیب‌ و غریب بوده و با انحراف های هنجاری که باعث متفاوت بودن او در دنیای عطرسازی میشود، رابطه نزدیکی داشته. شعار این برند مطرح نیز به روشنی نشان دهنده همین استدلال اوست: ما به الگو های رواج یافته کاری نداریم و از میراث سنتی هم پیروی نمیکنیم.
سازندگان عطر اتات لیبره د اورنج پیوسته درپی خوانش ذات امور به شدت متضاد یکدیگر مانند نیکی و شرارت، تاریکی و نور، صداقت و دوروریی، بدبینی و رمانتیک بوده اند. کسی نمیداند که از عطر های این شرکت براستی چه توقعی میبایست داشت. به بیان سازندگان برند اتات لیبره، برخی مواقع حتی خودشان نیز اطلاعی از نتیجه کارهایشان را نمیتوانند پیشبینی نمایند.
اصول اساسی اتات لیبره د اورنج کنار آمدن با ناهنجاری ها، خلاف جریان قدم گذاشتن و قبول این مسئله که ما متفاوت هستیم، درست شبیه عطر هایمان که متفاوت هستند و هرکدام ماجراهای گوناگونی دارند میباشد. ما برای این اختلاف خاص ارزش قائلیم و آن را محبوب میدانیم.
در ناحیه Etat Libre d’Orange واقع در آفریقای جنوبی، جمهوری ای مستقل حکمفرما بود که در سال 1854 اعلام کننده استقلال خود، از سلطه بریتانیا بود. در حقیقت این اسم از خانواده ای سلطنتی در هلند و اقلیم پیشتازان این ناحیه، برداشته شده. ترکیب متفاوت و رنگارنگ مردم و فرهنگهای مختلف به این سرزمین جوهری غیرقابل پیشبینی و حتی وحشی عطا کرده است.

خرید عطر برند اتات لیبره

برند Etat Libre d’Orange یک نمایشگاه کامل از عطر های جلوه دار و پیشتاز برای نوآوری بویایی محسوب میشود. در این برند هیچگونه محدودیتی برای ساختن عطر قاعل نشده و جای توجه به ظاهر و بسته بندی آن، برای خود عطر توجه و ارزش ویژه ای قاعل هستند. آنها زمان، پول و یا توانایی های خود را صرف طراحی شیشه ها و پکیج ها نکرده و میگویند: ما عطرساز هستیم؛ و نه طراح شیشه. و از نظر آنها بطری ای ساده، با استحکام و جذاب نمایانگر خلاقیت واقعی میباشد.در فروشگاه عطر19 میتوانید عطر و ادکلن های برند اتات لیبره را با ضمانت اصالت و اورجینال بودن محصول و با عالی ترین قیمت تهیه کنید.