نمایش 1–24 از 73 نتیجه

برند کلایو کریستین یک برند انگلیسی تولیدکننده عطر و محصولات عطری نیش میباشد که در سال 1999 میلادی با عنوان عطرسازی انگلیسی و با همین اسم تجاری در شهر لندن تاسیس گردید. برند کلایو کریستین توصیف کاملی از هنر اصیل محسوب میشود که به آداب عطری در سالها قبل توانی دوباره داده است.

کریستین فرزند ارشد، میان چهار فرزند خانواده با یک پدر بیوشیمی و مادری هنرمند بود. در داندی اسکاتلند چشم به جهان گشود و در چشایر انگلیس به تحصیل و رشد پرداخت. با خروجش از دانشکده، فعالیت خود را با سمت یک طراح داخلی بشکل خودکفا و مستقل شروع کرد.

آرمان این برند، عرضه خدماتی در زمینه عطرهای ویژه به مشتری های خود در تمام جهان میباشد. البته خدمات و سرویس هایی که شبیه آنها را عمدتا در فروشگاه زنجیره ای هم نخواهید دید و فقط یک برند عطر با سابقه دیرینه و معتبر در دنیا میتواند به چنین سرویسهایی را ارئه دهد.

با این حال که وضعیت کار در آغاز برای برند کلایو سختی زیادی بدنبال داشت ولی با گذر زمان کریستین توانست با یافتن فرمولهای شگفت انگیز، برند تازه تاسیس خود را به جابگاه بهتری برساند. نکته جالبه توجه تولید های عطرهای کلایو کریستین، گرانی هزینه هایش در جهان محسوب میشود و بهمین علت است که از آنها با عناوینی چون عطر های سلطنتی یاد میکنند.

عطر و ادکلن های Clive Christian عنوان گران قیمت ترین عطرهای دنیا را در سال 2003 میلادی به خود اختصاص داد و این نام در کتاب رکورد های گینس نیز ثبت شده است. این شرکت انگلیسی برای تولیدات محصول های عطری خود با عطرسازانی مانند کریستین پروونزانو و گزا شون تعامل و همکاری میکند و این دو شخص سازنده عطر در ساخت همه عطرهای ساخته شده کلایو کریستین موثر بوده اند.

در فروشگاه عطر19 میتوانید عطر و ادکلن های کلایو کریستین را با ضمانت اصالت و اورجینال بودن محصول و با عالی ترین قیمت تهیه کنید.