مشاهده همه 8 نتیجه

بررند عطر و ادکلن شیخ

خانه کالاهای لوکس Designer Shaik Inc یک برند جدید است که در سال 2007 در بحرین تأسیس شد. این خانه خرده فروشان را با طیف وسیعی از لوازم جانبی منحصر به فرد در بسته بندی های ویژه هدف قرار می دهد. این شرکت در تولید عطرهای درجه یک، جواهرات، هدایا و کالاهای مد تخصص دارد.

  • نام انگلیسی برند: Shaik
  • نام  فارسی: شیخ
  • کشور مبدا : بحرین
  • نوع فعالیت : عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)

برند شیخ، شاهزاده اسرارآمیز صحرا است، زرق و برق دار و قدرتمند، نامرئی و همیشه حاضر، او با دست سخاوتمند خود ثروت می بخشد و خوشا به حال کسانی که او را ملاقات می کنند. برند Shaik یک خط عطر انتخابی است که در عربستان و در بحرین افسانه ای متولد شده است.بدون محدودیت در اجزاء ایجاد شده است، زیرا یک افسانه، محدودیت نمی شناسد و همچنین بنیانگذار آن، محمد آل عصفور تمایل دارد آن را به ما هدیه دهد.
اولین مجموعه در سال 2007 راه اندازی شد، نام آن Opulent Blue است و از دو جواهر تشکیل شده است – Opulent Shaik No 33 برای زنان و Opulent Shaik No 77 برای مردان. هر دو در داخل و خارج مجلل هستند و هر کدام از بیش از صدها جزء، روغن های طبیعی و اسانس های جنوب فرانسه تشکیل شده اند. بطری‌ها، شاهکارهایی از فرانسه و ایتالیا هستند که هر کدام با عناصر تزئینی مانند نقره و کریستال‌های Swarowski برای نسخه‌های کلاسیک و طلا، یاقوت کبود و الماس برای نسخه‌های Precious تزئین شده‌اند.

بطری عطر مردانه Opulent (100ml (3.4 fl.oz.)) یادآور لباس بادیه نشینی است که در باد می وزد. ثابت، سنگین و زیبا، بطری درست مانند یک شاهزاده قوی و رمانتیک صحرا است. این ترکیب شامل اجزای گرانبهای بی‌شماری است: ادویه‌ها، چوب‌های گرانبها، مشک مقاومت‌ناپذیر، گل‌های وحشی و گیاهان.

بررند عطر و ادکلن shaikh

بررند عطر و ادکلن shaikh