اتات لیبره د اورنج ترو لاست ریان ویولت دس سس یو | Etat Libre d'Orange - True Lust Rayon Violet De Ses Yeux

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :10
  • تعداد نظرات : 0
گروه بویایی : رایحه های چوبی
طبع :
حجم : 100 میل
مناسب برای :
نوع :
موجودی کالا :

ثبت سفارش از خارج

اتات لیبره د اورنج ترو لاست ریان ویولت دس سس یو | etat libre d'orange - true lust rayon violet de ses yeux

ثبت سفارش از خارج تومان

اتات لیبره د اورنج ترو لاست ریان ویولت دس سس یو | Etat Libre d'Orange - True Lust Rayon Violet De Ses Yeux خرید عطر و ادکن اصل و اورجینال اتات لیبره د اورنج ترو لاست ریان ویولت دس سس یو | Etat Libre d'Orange - True Lust Rayon Violet De Ses Yeux با قیمت فروش مناسب و ضمانت اصل بودن

اگر آمیزه عطر Putain des Palaces را به آمیزه عطر Dangerous Complicity اضافه کنید، پیوندی تازه شکل می‌گیرد؛ پیوندی اسرارآمیز و ادغامی هیجان‌آور که قلب‌ها، ذهن‌ها و بدن‌ها را با یکدیگر آمیخته می‌کند.

عطرسازان کمپانی اتات لیبره د اورنج، دو مورد از خاص‌ترین آمیزه‌ها را با همدیگر آمیخته کرده‌اند؛ نیروهای آشکارا اغواگرانه گل رز و بنفشه در کنار سویه‌های هیجان‌انگیز نعناع هندی و شراب رام.

چیزی که از این پیوند شیطانی میان وسوسه و خطر یا میان اشتیاق و مخاطره پدید می‌آید، حماقتی شیرین و هیجان‌انگیز است. همچون بانویی که شراب رام را از میان لب‌های سرخ و رزمانندش عبور می‌دهد و از خود می‌پرسد که امشب باید کدام هیولا را به ستایش خود وادار سازد و قلب کدام کسان را باید بشکند. همچون زیبای محبوب آرتور رمبو (شاعر فرانسوی) که مردی که در آغوشش می‌گیرد، شاید چیزی تلخ و گزنده در او احساس کند اما میل بی‌پایانش بر این امر هراس‌انگیز غلبه خواهد کرد. او با پرتوهای بنفشی که از چشمانش می‌تراود و نگهدارنده خاطرات شرارت‌هایش است، مرد شیفته را چنان مغلوب می‌کند که دیگر هیچ راه فراری نداشته باشد؛ چراکه دیگر چیزی جز حرص و هوس در چشمانش مخاطب خیره‌شده‌اش نیست.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر